Трибуна
Регистрация или вход Регистрация или вход Главная | Анкета | Рекомендовать | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней
Трибуна&Новини
Головна
Новини
Новини ОДПІ
Новини спорту
Статті, інтерв’ю
Поліцейська хроніка
Трибуна&Парнас
Творчість
Бібліотеки
З історії Балти, району
З історії ЗМІ
Музеї
Культура
ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ

Новини - Реформування медичної галузі: від іміджу до комп’ютеризації

Меню сайта
Розроблену концепцію реформування медичної галузі на території Балтської об’єднаної громади представив для обговорення під час зустрічі з працівниками медичних закладів начальник відділу охорони здоров’я Балтської міської ради Станіслав Чорний.  Розмова з колегами була відвертою без замовчування проблем, які на думку виступаючого, заважають просуванню реформ в галузі охорони здоров’я. Не випадково на першим постало питання створення позитивного іміджу медичних закладів: пацієнт має бути впевненим, що його тут чекають і готові оперативно надати якісну допомогу. На думку Станіслава Чорного, такі прості речі, як зручний графік прийому пацієнтів та попередження утворення черг до кабінету лікаря через запис з чітким визначенням години прийому, мають стати нормою. А своєрідним тестом на «справжність» медика має бути його здатність знаходити спільну мову з будь-яким пацієнтом.  Це те, що не потребує матеріальних витрат.

Вирішення інших проблем має забезпечити доступність лікаря до пацієнта і навпаки, стати запорукою якісного обслуговування пацієнтів та високоефективної роботи закладів ПМСД. Серед них - залучення молодих спеціалістів з метою покриття дефіциту лікарів загальної практики, організація автоматизованої реєстратури за типом Call-центру зі спільною роботою реєстратора та досвідченого медичного працівника, придбання автомобілів підвищеної прохідності для обслуговування викликів, інформаційне забезпечення пацієнтів через розширення телефонного зв’язку та використання стендів, сайтів тощо.  

Станіслав Чорний також акцентував увагу присутніх на необхідності автоматизації робочих місць із застосуванням комп’ютерної техніки. Очікуваним результатом буде оперативність отримання інформації про всі попередні відвідування пацієнтом лікарів, відсутність дублювання медичної документації різного наповнення (достовірність), достовірний облік пацієнтів та реальне визначення навантаження на кожного медпрацівника. 
Учасники зустрічі також мали можливість обговорити шляхи вирішення інших проблем. Це стосувалось, зокрема, організації лабораторного обстеження пацієнтів та аптечного обслуговування сільських мешканців.

Звертаючись до присутніх, Станіслав Чорний закликав їх активно включитись у процес формування переліку проблемних питань в частині життєзабезпечення амбулаторій та ФАПів. Знання ситуації на місцях дозволить владі оперативніше реагувати на потреби часу. Одним з результатів такого реагування є придбання за ініціативи Балтського міського голови Сергія Мазура шести портативних пульсоксиметрів для потреб Білиінської, Гольмянскоїй, Обжільскої  таі Балтської амбулаторій. Це пристрій кількісно вимірює насичення артеріальної крові киснем та частоту пульсу пацієнта, що вкрай важливо для оперативної діагностики захворювань, в тому числі таких, що несуть загрозу життю пацієнта.

Начальник відділу охорони здоров’я міської ради продемонстрував роботу пульсоксиметра та від імені міського голови вручив пристрої керівникам медичних закладів.

Разместил: Mila | Дата: 02.02.2016
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: 0.00/0Средняя оценка: 0Всего голосов:0

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Смотрите также связанные темы

2017-09-01 21:08:00 - ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії
2016-03-15 13:24:00 - Балтські ялинки: не в тому місці, не в той час?!
2016-03-10 23:43:00 - Ми чуєм заповіт його священний...
2016-03-10 23:31:00 - Сесія міськради. Зміни на користь громади
2016-03-09 23:11:00 - Побачити Париж і закохатись назавжди...
2016-02-23 00:08:00 - В Балтській школі №2-гімназії безкоштовно навчають англійської мови дошкільнят
2016-02-22 23:17:00 - Підбито підсумки роботи системи цивільного захисту
2016-02-22 23:16:00 - В Балті більше десятка вулиць та провулків змінили свою назву
2016-02-21 19:42:00 - Школам- автономію, дитсадкам - зубну пасту
2016-02-21 18:58:00 - Міський голова готовий захищати інтереси аграріїв на будь-якому рівні
Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Seo блог,заработок в интернете

EnglishGermanRussianUkrainian
ТРК «ПРИМОР’Я»

Читайте на сайті
Балтянки виграли Чемпіонат України з шашок
Історична довідка щодо будівництва храму Введення Пресвятої Богородиці в м.Балта
ЖДИ МЕНЯ
ЧУДО-КРІСЛО: ВИНАХІД ВОЛОДИМИРА КУЛИКА
РОЗКРИТО ЩЕ ОДНУ ТАЄМНИЦЮ ФАШИСТСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ МАШИНИ
ДАВАЙТЕ – ЯК НІМЦІ!
БАЛТА З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ПОЕЗІЯ
ПРОЗА
Главная | Новости | Вопросы и ответы | Учебники | Рекомендовать | Обратная связь
Яндекс цитирования
© 2009 Повне чи часткове використання інформації, розміщеної на сайті, дозволяється лише з посиланням на сайт.