Трибуна
Регистрация или вход Регистрация или вход Главная | Анкета | Рекомендовать | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней
Трибуна&Новини
Головна
Новини
Новини ОДПІ
Новини спорту
Статті, інтерв’ю
Поліцейська хроніка
Трибуна&Парнас
Творчість
Бібліотеки
З історії Балти, району
З історії ЗМІ
Музеї
Культура
ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ

Головна - Об’єднання громад: розвиток сільської території починається з доріг

Меню сайта
Після участі у засіданні круглого столу «100 днів об’єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи», який відбувся під головуванням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, та зустрічі з міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським, Балтський міський голова Сергій Мазур налаштований оптимістично.Субвенцію в 1 млрд. гривень, передбачену в Державному бюджеті на 2016 рік на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, буде розподілено за чіткою формулою залежно від кількості сільських жителів та площі сільської території - чим вони більші, тим більшою буде субвенція. Головна мета - посилення економічної спроможності та забезпечення територіальної згуртованості громади.
 
Про це говорив, виступаючи перед учасниками круглого столу «100 днів об’єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи», Віце-прем’єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

- Субвенція надається для створення, модернізації інфраструктури об’єднаної територіальної громади. Ці кошти можуть витрачатись на нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності, - пояснив Геннадій Зубко.

За його словами, йдеться  про створення Центрів надання адміністративних послуг, сучасних систем організації управління громадою - комунікаційних мереж; проведення реконструкції, переобладнання, перепрофілювання будівель бюджетних установ для використання чи адаптації до нових повноважень та потреб громад з обов’язковим застосуванням енергозберігаючих технологій тощо. 

Аби покращити доступність жителів об’єднаної територіальної громади до об’єктів та установ, у яких надаються адміністративні, соціальні та інші послуги, ці кошти також можна спрямувати на ремонт доріг.

На думку Балтського міського голови Сергія Мазура, який взяв участь у засіданні круглого столу, така підтримка об’єднаних громад з боку держави є вкрай необхідною. Не випадково, перед своєю поїздкою до Києва він провів низку виїзних прийомів громадян на території сіл, що увійшли до Балтської міської територіальної громади. 

Завдяки зустрічам з сільськими мешканцями було визначено коло проблем, які треба вирішувати першочергово. Серед них такі, що потребують значних коштів.

З цього приводу Балтський міський голова зустрічався з міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським. Обговорюючи перспективи розвитку інфраструктури Балтської міської об’єднаної територіальної громади, Сергій Мазур звернувся до міністра з проханням сприяти про надання допомоги у вигляді цільової державної субвенції на ремонт автодоріг регіонального значення Р-75 на ділянках Балта – Криве Озеро, Балта – Котовськ, та Р-71 (ділянка Балта – Піщана), які знаходяться в аварійному стані.

Міністр інфраструктури України дав доручення керівництву служби автодоріг України вивчити ситуацію та сприяти ремонту вищевказаних ділянок протягом 2016 року. 

За словами Сергія Мазура, після зустрічі з Андрієм Пивоварським, він налаштований оптимістично. Розвиток сільських територій починається з доріг. Отже, є надія, що державна субвенція, яку отримає громада, буде спрямована на ремонт аварійних автодоріг.

Разместил: Mila | Дата: 11.02.2016
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: 0.00/0Средняя оценка: 0Всего голосов:0

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Смотрите также связанные темы

2017-09-01 21:08:00 - ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії
2016-03-15 13:24:00 - Балтські ялинки: не в тому місці, не в той час?!
2016-03-10 23:43:00 - Ми чуєм заповіт його священний...
2016-03-10 23:31:00 - Сесія міськради. Зміни на користь громади
2016-03-09 23:11:00 - Побачити Париж і закохатись назавжди...
2016-02-23 00:08:00 - В Балтській школі №2-гімназії безкоштовно навчають англійської мови дошкільнят
2016-02-22 23:17:00 - Підбито підсумки роботи системи цивільного захисту
2016-02-22 23:16:00 - В Балті більше десятка вулиць та провулків змінили свою назву
2016-02-21 19:42:00 - Школам- автономію, дитсадкам - зубну пасту
2016-02-21 18:58:00 - Міський голова готовий захищати інтереси аграріїв на будь-якому рівні
Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Seo блог,заработок в интернете

EnglishGermanRussianUkrainian
ТРК «ПРИМОР’Я»

Читайте на сайті
Балтянки виграли Чемпіонат України з шашок
Історична довідка щодо будівництва храму Введення Пресвятої Богородиці в м.Балта
ЖДИ МЕНЯ
ЧУДО-КРІСЛО: ВИНАХІД ВОЛОДИМИРА КУЛИКА
РОЗКРИТО ЩЕ ОДНУ ТАЄМНИЦЮ ФАШИСТСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ МАШИНИ
ДАВАЙТЕ – ЯК НІМЦІ!
БАЛТА З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ПОЕЗІЯ
ПРОЗА
Главная | Новости | Вопросы и ответы | Учебники | Рекомендовать | Обратная связь
Яндекс цитирования
© 2009 Повне чи часткове використання інформації, розміщеної на сайті, дозволяється лише з посиланням на сайт.