Трибуна
Регистрация или вход Регистрация или вход Главная | Анкета | Рекомендовать | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней
Трибуна&Новини
Головна
Новини
Новини ОДПІ
Новини спорту
Статті, інтерв’ю
Поліцейська хроніка
Трибуна&Парнас
Творчість
Бібліотеки
З історії Балти, району
З історії ЗМІ
Музеї
Культура
ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ

Новини - Балтська об’єднана громада слугуватиме моделлю для інших

Меню сайта
Створення Балтської міської територіальної об’єднаної громади, надання Балті статусу міста обласного значення – таких змін (та ще й протягом короткого проміжку часу!)  Балтщина ще не знала. Тому й не дивно, що в результаті такого крокування «попереду планети всієї», не тільки у пересічних громадян, а й у депутатів, посадовців, керівництва міста та району виникає чимало запитань.  Відповіді на ці запитання у формі дискусії намагались знайти учасники навчального семінару-практикуму, який проходив під назвою «Як облаштувати громаду після об’єднання». 

Захід було організовано в рамках проекту «Створення єдиного соціального, економічного та управлінського простору в модельних об’єднаних територіальних громадах Півдня України», що здійснюється громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування та розвитку громад» за підтримки Програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження». Участь у семінарі взяли також Балтський міський голова Сергій Мазур та голова районної ради Олексій Пантілєєв.

Цікаво, що відкриваючи семінар, Сергій Мазур серед першочергових назвав не фінансові потреби об’єднаної громади, а необхідність розуміння створеної моделі управління територією:

- Аби рухатись далі вперед, сьогодні нам, в першу чергу, потрібні не кошти, а розуміння створеної моделі управління територією, надання послуг. Люди повинні відчувати турботу, бачити результат. І коли ці процеси будуть взаємопов’язані, у нас з’явиться потім і фінансова можливість для вирішення тих сотень проблем, які в нас є, починаючи від вулиці на селі, закінчуючи містом і більш глобальними  стратегічними питаннями - на території всієї нашої громади.

Напевно, немає нічого ціннішого за власний набутий досвід. З моменту створення Балтська міська об’єднана територіальна громада вже подолала перші труднощі, має певні досягнення,тож цілком може слугувати прикладом для інших. Про це говорив у своєму вітальному слові керівник проекту «Створення єдиного соціального, економічного та управлінського простору в модельних об’єднаних територіальних громадах Півдня України» Геннадій Мурзановський.

- Ми співпрацюємо з Балтською міською об’єднаною територіальною громадою. Вважаємо, що ви будете моделлю для тих громад, які ще тільки почали об’єднуватися, або планують це зробити. У вас є для цього потенціал . Тема семінару націлена на те, щоб відпрацювати ефективний механізм управління, щоб далі рухатись так, щоб члени громади відчули позитив від об’єднання . Думаю, що ми з вами вийдемо на стратегічний план розвитку вашої громади. І для цього нам потрібна і ваша думка і деякі матеріали,- сказав, зокрема, він, звертаючись до учасників семінару.

Слід відзначити, що цільовою аудиторією семінару-практикуму були депутати, посадовці Балтської міської ради, Балтської районної ради, районної державної адміністрації та територіальних підрозділів органів виконавчої влади, виконуючі обов’язки старост,  представники громадських організацій.

Учасники заходу обговорили чимало актуальних питань, шукаючи відповіді у законодавчому полі та з практичного досвіду. Зокрема, досить цікавим було обговорення практичних аспектів політико-управлінського статусу міста Балта, реалізації законодавства про депутатів місцевих рад в умовах територіального об’єднання, запровадження механізмів залучення членів  об’єднаної громади до управлінських процесів, планування розвитку фінансової системи, управління комунальною власністю та інше. 
Разместил: Mila | Дата: 15.02.2016
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: 4/1Средняя оценка: 4Всего голосов:1

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Смотрите также связанные темы

2017-09-01 21:08:00 - ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії
2016-03-15 13:24:00 - Балтські ялинки: не в тому місці, не в той час?!
2016-03-10 23:43:00 - Ми чуєм заповіт його священний...
2016-03-10 23:31:00 - Сесія міськради. Зміни на користь громади
2016-03-09 23:11:00 - Побачити Париж і закохатись назавжди...
2016-02-23 00:08:00 - В Балтській школі №2-гімназії безкоштовно навчають англійської мови дошкільнят
2016-02-22 23:17:00 - Підбито підсумки роботи системи цивільного захисту
2016-02-22 23:16:00 - В Балті більше десятка вулиць та провулків змінили свою назву
2016-02-21 19:42:00 - Школам- автономію, дитсадкам - зубну пасту
2016-02-21 18:58:00 - Міський голова готовий захищати інтереси аграріїв на будь-якому рівні
Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Seo блог,заработок в интернете

EnglishGermanRussianUkrainian
ТРК «ПРИМОР’Я»

Читайте на сайті
Балтянки виграли Чемпіонат України з шашок
Історична довідка щодо будівництва храму Введення Пресвятої Богородиці в м.Балта
ЖДИ МЕНЯ
ЧУДО-КРІСЛО: ВИНАХІД ВОЛОДИМИРА КУЛИКА
РОЗКРИТО ЩЕ ОДНУ ТАЄМНИЦЮ ФАШИСТСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ МАШИНИ
ДАВАЙТЕ – ЯК НІМЦІ!
БАЛТА З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ПОЕЗІЯ
ПРОЗА
Главная | Новости | Вопросы и ответы | Учебники | Рекомендовать | Обратная связь
Яндекс цитирования
© 2009 Повне чи часткове використання інформації, розміщеної на сайті, дозволяється лише з посиланням на сайт.