Трибуна
Регистрация или вход Регистрация или вход Главная | Анкета | Рекомендовать | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней
Трибуна&Новини
Головна
Новини
Новини ОДПІ
Новини спорту
Статті, інтерв’ю
Поліцейська хроніка
Трибуна&Парнас
Творчість
Бібліотеки
З історії Балти, району
З історії ЗМІ
Музеї
Культура
ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ

Новини - Школам- автономію, дитсадкам - зубну пасту

Меню сайта Стара система фінансування шкіл вже показала свою неефективність та непрозорість. Тож, забезпечення самостійності освітніх закладів в фінансовому аспекті дозволить більш ефективно використовувати кошти, підвищить відповідальність керівників шкіл, які зможуть планувати та заощаджувати гроші на оплату теплоенергоносіїв та спрямовувати зекономлене на преміювання вчителів, придбання сучасних засобів навчання і вирішення інших потреб. 

Перші управлінські рішення Балтської міської ради щодо функціонування закладів освіти на території об’єднаної громади в умовах децентралізації будуть спрямовані на автономію шкіл з розпорядженням власним бюджетом за принципом ефективного функціонування. Про це йшлося під час наради з директорами навчальних закладів, яку провів міський голова Сергій Мазур.
Стара система фінансування шкіл вже показала свою неефективність та непрозорість. Тож, забезпечення самостійності освітніх закладів в фінансовому аспекті дозволить більш ефективно використовувати кошти, підвищить відповідальність керівників шкіл,  які зможуть планувати та заощаджувати гроші на оплату теплоенергоносіїв та спрямовувати зекономлене на преміювання вчителів, придбання сучасних засобів навчання і вирішення інших потреб. Це, на думку Сергія Мазура, дозволить прибрати дисбаланс між навчальними закладами міста та сіл і стане запорукою підвищення якості освіти.

В той же час, очільник об’єднаної громади запевнив, що, в умовах запропонованої якісно нової системи управління освітніми закладами, вони не будуть відокремлені один від одного в цілому навчально-виховному процесі. Дитячий садок, школа та позашкільні заклади будуть «у тандемі виконувати важливі завдання щодо виховання здорової та освіченої дитини».

- Ми маємо жити спільним життям, підставляти плече один одному, ділитися досвідом, - звернувся до керівників навчальних закладів міський голова. – Налагоджуйте культурні, спортивні зв’язки. Досить жити окремо, змагаючись за місце у рейтингах. У нас є спільні цілі, є безцінний кадровий резерв, досвідчені педагоги та вихователі, є певна матеріально-технічна база, не найгірша в Україні. Тож і перспективи для розвитку та переходу на сучасний рівень, безсумнівно, є.

Своє бачення щодо розвитку освітянської галузі в умовах децентралізації висловили  також заступник міського голови із соціальних питань Валерій Желіховський та начальник відділу освіти Балтської міської ради Петро Кулик.

Так, з метою вирішення болючих проблем освітньої галузі, відділом освіти розроблено проект програми «Освіта Балтщини», якою передбачено виділення коштів на  навчальні заклади Балтської міської об’єднаної громади, які потребують капітального ремонту та покращення матеріально-технічної бази.

Сергій Мазур пообіцяв, що цьогоріч сільські школи буде забезпечено Інтернет-зв’язком, а фінансування витрат на послуги візьме на себе міська рада.  

Під час наради було  також обговорено низку інших питань, зокрема, щодо харчування дітей та забезпечення підвозу до шкіл.

Своєрідним акордом на засіданні прозвучала ініціатива міського голови до запровадження пропаганди особистої гігієни дітей в дитячих садках. Цікаво, що витрати на придбання зубної пасти та щіток візьме на себе міська рада, а від працівників дитячих садків вимагатиметься щоденне прищеплення корисних звичок своїм вихованцям.
                        Людмила Калініна

Разместил: Mila | Дата: 21.02.2016
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: 0.00/0Средняя оценка: 0Всего голосов:0

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Смотрите также связанные темы

2017-09-01 21:08:00 - ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії
2016-03-15 13:24:00 - Балтські ялинки: не в тому місці, не в той час?!
2016-03-10 23:43:00 - Ми чуєм заповіт його священний...
2016-03-10 23:31:00 - Сесія міськради. Зміни на користь громади
2016-03-09 23:11:00 - Побачити Париж і закохатись назавжди...
2016-02-23 00:08:00 - В Балтській школі №2-гімназії безкоштовно навчають англійської мови дошкільнят
2016-02-22 23:17:00 - Підбито підсумки роботи системи цивільного захисту
2016-02-22 23:16:00 - В Балті більше десятка вулиць та провулків змінили свою назву
2016-02-21 18:58:00 - Міський голова готовий захищати інтереси аграріїв на будь-якому рівні
2016-02-21 17:50:00 - Над площею звучала "Плине кача"
Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Seo блог,заработок в интернете

EnglishGermanRussianUkrainian
ТРК «ПРИМОР’Я»

Читайте на сайті
Балтянки виграли Чемпіонат України з шашок
Історична довідка щодо будівництва храму Введення Пресвятої Богородиці в м.Балта
ЖДИ МЕНЯ
ЧУДО-КРІСЛО: ВИНАХІД ВОЛОДИМИРА КУЛИКА
РОЗКРИТО ЩЕ ОДНУ ТАЄМНИЦЮ ФАШИСТСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ МАШИНИ
ДАВАЙТЕ – ЯК НІМЦІ!
БАЛТА З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ
ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА
ЗОРЯНА КРИНИЦЯ
ПОЕЗІЯ
ПРОЗА
Главная | Новости | Вопросы и ответы | Учебники | Рекомендовать | Обратная связь
Яндекс цитирования
© 2009 Повне чи часткове використання інформації, розміщеної на сайті, дозволяється лише з посиланням на сайт.